WARSZTAT SAMOCHODOWY SUBARU

Nasz warsztat samochodowy kieruje swoją ofertę głównie do właścicieli, miłośników i pasjonatów marki Subaru. Samochody marki Subaru to nasza pasja, jednakże nie stanowią dla nas problemu naprawy pozostałych marek samochodów.
Warsztat swoją działalność rozpoczął w 2009 roku, lecz nasze doświadczenie zdobywaliśmy w ASO Subaru przez prawie 17 lat. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, zachęcamy do pozostawienia kontaktu do siebie za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego po lewej stronie, lub bezpośredni kontakt telefoniczny z warsztatem. Nasz warsztat znajduje się w gminie Piaseczno, dokładną mapkę z dojazdem mogą Państwo zobaczyć na stronie kontakt.
Ze swojej strony gwarantujemy Państwu pełen profesjonalizm, oraz krótki okres realizacji. Pracujemy na częściach oryginalnych lub zamiennikach, w zależności od życzenia klienta. Dobro i bezpieczeństwo naszych klientów jest priorytetem, dlatego zawsze informujemy, na co powinno zwrócić się baczną uwagę i jakie mogą być skutki zaniechania naprawy. To klient podejmuję ostateczną decyzję.

Adam Osiak i Daniel Kowalczyk

Warsztat Samochodowy
Naprawa Serwis Subaru
Elektryka Diagnostyka
Montaż Alarmów

Warsztat Samochodowy Subaru
ul. Pod Bateriami 9
05-500 Piaseczno
Daniel: 500 066 436
Adam: 602 118 765